Ekspres Karayolu Taşımacılığı

Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesiyle kurumunuzun acil sevkiyatlarınızı Avrupa’nın her noktasına İhracat ve İthalat taşımacılığında hızlı çözümler sunuyoruz. Özellikle hava yolu taşımacılığına alternatif olarak tercih edilebilmekte olan Ekspres Karayolu Taşımacılığı hizmeti sayesinde müşterilerinizin kapıdan kapıya kaliteli ve güvenli hizmeti uygun maliyet ve navlun yönetimiyle anlık bilgi akışına sahip olmalarını sağlanmaktayız.

İş ortaklarımız için sunmuş olduğumuz Ekspres Karayolu Taşımacılığı sürecinde aktif olarak çalıştığımız ülkeler arasında;
Almanya, Polonya, Avusturya, Slovakya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya destinasyonları bulunmaktadır.

Ekspres Karayolu Taşımacılığı her geçen gün daha önemli bir hizmet kalemi haline gelmektedir. Ekspres Karayolu Taşımacılığı alanında farklılaşan hizmet modellerine hızlı bir şekilde entegre olarak firmamız müşterilerimizin acil sevkiyat talepleri, parsiyel yükleme talepleri gibi farklı ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek taşımacılık alanında yaşamış olduğu sorunları minimize etmeye çalışmaktadır.

Türkiye ve tüm Avrupa ülkeleri arasında yapılacak Ekspres Karayolu Taşımacılığı hizmetlerinde, destinasyon bölgesine bağlı olarak 24 ile 48 saat içerisinde yaklaşık 17m³ / 1.200 Kg (5 euro palet) kapasiteli araçlarımızla müşterilerimize maksimum seviyede hizmeti sunabilmekteyiz. Böylece müşterilerimizin farklı taşımacılık modellerinde elde ettiği servisi, daha hızlı, daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla KAAN Transport&Lojistik olarak sunmaktayız.

* Teknik özellikler için lütfen fotoğrafa tıklayınız.

Depolama & Gümrükleme Hizmetleri

Depo yönetimi ve gümrükleme hizmetleri tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip iş süreçleridir. Bu süreçlerin iyi ve doğru şekilde yönetilmesi, satış noktalarının doğru zamanlaması ve planlanan zamanlarda desteklenmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

Havayolu Taşımacılığı

Müşterilerimizin Havayolu Taşımacılık taleblerine en ideal çözümü sunabilmek için sektördeki güçlü iş ortaklarıyla hareket etmektedir. Önemli olanın daha hızlı, daha güvenli ve daha kaliteli hizmet vermenin olduğuna inanarak yol almaktayız.

Kurumsal bir yol arkadaşına mı ihtiyacınız var?